Všechny sázkařské výhody na jednom místě!

Jedině u Tipsportu si sázení užijete na maximum. Přidejte se do největší komunity sázkařů, získejte 300 Kč zdarma jen za registraci a objevte exkluzivní sázkařské výhody.

Dokonalá kontrola tiketu

Zůstat ve hře můžete i po vsazení. Nejde zápas podle představ? S vychytávkou Uzavření příležitosti můžete kdykoliv svou sázku stopnout. Vypadá to dobře a chcete mít jistotu? Využijte úplný nebo částečný cashout a rovnou si vyberte výhru. Osud tiketu máte vždy pod kontrolou.

Komunita plná inspirace

Nejlepší sázky přehledně v Tiket aréně. Analýzy a blogy s informacemi a tipy ke všem sportům. Diskuzní fórum, které nikdy nespí. A ještě mnohem víc. V největší komunitě sázkařů načerpáte inspiraci do každého zápasu.

Sázkařské soutěže o miliony

V soutěžích u Tipsportu se každý rok hraje o víc než 70 milionů! Trefujte výsledky v Tipovačkách, pokořte sázkařskou Pyramidu nebo třeba zabojujte o postup v Tiplize. Ukažte ostatním své tipérské schopnosti a získejte lukrativní odměny.

Nejlepší sport na TV Tipsport

S největší sportovní online televizí nepřijdete o žádný zápas. V nabitém programu TV Tipsport najdete špičkové MMA, Tipsport extraligu, domácí i světový fotbal, tenis, basket, e-sporty a spoustu dalšího. Užijte si všechny streamy na jednom místě.